021-56437828
info@hik24.ir

دوربین دید درشب رنگی

دوربین دید درشب رنگی

دوربین دید درشب رنگی

جزئیات

تکنولوژی colorvu دوربین ها را قادر می سازد فیلم هایی رنگی حتی در محیط هایی با نور کم نور تولید کنند.

21 مرداد 1399

 تکنولوژی colorvu هایک ویژن دوربین ها را قادر می سازد فیلم هایی رنگی حتی در محیط هایی با نور کم ایجاد کنند. این ویدئو را در سمت چپ مشاهده کنید.
 

 
هنگام استفاده از یک دوربین معمولی با نور مادون قرمز برای نظارت بر شب ، افراد ، وسایل نقلیه یا سایر اشیاء  در پس زمینه ترکیب می شوند و تشخیص جزئیات را دشوار میزاند. در بسیاری از موارد دوربین های دید در شب سیاه وسیفد جزئیات مهم را به سبب نبود رنگ از دست می دهند ، بنابر این داشتن تصاویر رنگی در شب می تواند کمک بزرگی برای تشخیص جزئیات باشد.
فن آوری  HIKVISION COLORVU چیست ؟

توانایی قدرتمند دوربین های Hikvision ColorVu در ضبط جزئیات در روشنایی کم ناشی از دو موفقیت خاص در فناوری های سخت افزاری است: لنزهای پیشرفته و حسگرهای با کارایی بالا.
دوربین های ColorVu همراه با یک نور مکمل برای محیط های  بسیار تاریک ، تصاویری با جزئیات رنگی را نشان می دهند.


 
عملکرد این دوربین ها و مزایای کلیدی آنها 

 


مزایای اصلی فیلم رنگی

 
  • اطلاعات رنگ واقعی
  •  ارائه دقیق جزئیات رنگی 
  • عملکرد عالی در محیط های کم نور
  • تجربه بصری بهتر و با کیفیت تر
  •  روشنایی متعادل و واقعی


 
موارد  کاربردی

 
ساختمانهای مسکونی


 
ساختمانهای مسکونی ، اعم از خانه های ویلایی، یا آپارتمان ها ، اغلب دارای چندین منطقه کم نور هستند که به طور بالقوه  برای حرکت در تاریکی مانند پیاده روها ، راه پله ها و سایر مناطق در فضای باز ریسک پذیر هسنتد . دوربین های ColorVu نظارت بی نظیری را در هنگام وقوع حوادث یا تصادفات فراهم می کنند .تصویربرداری با کیفیت بهتر باعث شناسایی افراد مظنون در هنگام نیاز می شود و محیطی امن تر را برای ساکنان فراهم می آورد.

ساختمان های اداری کاربران می توانند ورودی ها و خروج ها و همچنین مناطق کم نور داخلی و خارجی که در آن سرقت یا جرایم دیگری رخ می دهد را کنترل کنند ، از جمله راهروهای تاریک  از دوربین های ColorVu برای محافظت از کارمندان ، مشتریان و دارایی های خود استفاده نمایند ،

پارکینگ ها


محافظت از پارکینگ به دلایل زیادی دشوار است. اما ColorVu از نورپردازی تکمیلی پیچیده ای برای ایمن سازی مناطق پارکینگ استفاده می کند. این بدان معنی است که برای گرفتن تصاویر با کیفیت بالا و کامل ، نیازی به نورپردازی اضافی نیست. نور طبیعی سازگار با محیط زیست ColorVu برخلاف چراغ ها در بینایی راننده اختلال ایجاد نمی کند. همه این ویژگی ها هزینه ها را کاهش داده و از وضوح تصویر بالا و دقیق استفاده می کنند - از جمله رنگ لباس یک شخص یا رنگ ماشین - و همه موارد در صورت لزوم برای بررسی  ثبت می شود.


پارک ها و مناطق تفریحیدوربین های ColorVu مناطقی با موقعیت استراتژیک  را که با روشنایی محدود هسنتد روشن می کنند این ویژگی دوربین ها سبب می شود که پایش و نظارت در چنین محیط های بسیار آسان گردد و از خطرات ناشی از سرقت و موارد مشابه جلوگیری شود .


 

مقاله ها مرتبط