021-56437828
info@hik24.ir

خدمات

صفحه 1

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته مستلزم داشتن تجربه کافی و مهارت است برای داشتن یک سیستم نظارت تصویری خوب و کارآمد باید معلفه های زیادی در درنظر گرفت و در عمل به کار برد. مواردی که برای انتخاب یک دوربین خوب در فروشگاه دوربین مداربسته باید در نظر گرفت به شرح زیر است.

ادامه مطلب
نصب دزدگیر اماکن
نصب دزدگیر اماکن

امروزه داشتن سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر اماکن یکی از دقدقه های مهم جامعه تبدیل شده است ، با افزایش ساخت و ساز ها و ایجاد کسب وکارهای جدید و مهاجرت و تراکم جمعیت در شهرها ، نیاز به داشتن یک سیستم امنیتی خوب بسیار احساس می شود. داشتن یک سیستم اعلام سرقت کارآمد ، بروز ، بدونه خطا و قابل اعتماد یکی از این موارد است ، که در ادمه به آن می پردازیم ...

ادامه مطلب
یو پی اس ۱۲ ولت
یو پی اس ۱۲ ولت

یکی از مشکلات سیستم‌های حفاظتی و نظارتی ، خارج از سرویس بودن این سیستم‌ها در زمان قطعی برق است، راه حل این مشگل داشتن یک سیستم برق اضطرای با توان مناسب است ، دستگاه های یو پی اس انواع مختلفی دارند که در ادامه مختصر به آن می پردازیم ...

ادامه مطلب
میکروفن دوربین مداربسته
میکروفن دوربین مداربسته

تولید و پخش میکروفن مخصوص دوربین مداربسته ارسال به همکاران عزیز در سراسر کشور یکی از قابلیت های سیستم های مداربسته امکان ضبط صدا میباشد باید توجه داشت که دستگاه مورد نظر ورودی صدا دارد یا نه و تعداد ورودی صدا نیز مهم است اگر شما در محیط مور نظر خود نیاز دارید که صدا ضبط کنید با توجه به تعداد مکان های که نیاز دارید باید دستگاه dvr و یا nvr را که انتخاب می کنید دارای ورودی صدا به تعداد دلخواه باشد .

ادامه مطلب
کارتخوان
کارتخوان

تجارت الکترونیک ارتباطات نوین پایانه‌های فروش یا کارتخوان سیار (POS) دستگاهی است، که از طریق ارتباط تلفنی یا شبکه‌ای، به سیستم بانکی امکان انتقال خودکار مبلغ خرید، از حساب فروشنده را فراهم می‌سازد. دستگاه‌های پایانه فروش علاوه بر امکان پرداخت، دارای عملکردهای مختلفی از جمله اعلام موجودی، دریافت صورتحساب، امکان انصراف از خرید و گزارش روزانه است، که صاحبان آن را از مزایای شعبه کوچک بانکی، برخوردار می‌کند.

ادامه مطلب

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی