021-56437828
info@hik24.ir
خلاصه:

تولید و پخش میکروفن مخصوص دوربین مداربسته ارسال به همکاران عزیز در سراسر کشور یکی از قابلیت های سیستم های مداربسته امکان ضبط صدا میباشد باید توجه داشت که دستگاه مورد نظر ورودی صدا دارد یا نه و تعداد ورودی صدا نیز مهم است  اگر شما در محیط مور نظر خود نیاز دارید که صدا ضبط کنید با توجه به تعداد مکان های که نیاز دارید باید دستگاه dvr و یا nvr را که انتخاب می کنید دارای ورودی صدا به تعداد دلخواه باشد . 

هایک24 مفتخر است در راستای تامین لوزام جانبی مورد نیاز در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی ، میکروفن دوربین مداربسته و همچنین سیستم برق اضطراری ups گام بردار و با امید به خداوند متعال به سمت رسیدن به اهداف بزرگتر قدم بردارد

اولین محصول تولیدی با برند hik24 در ایران میکروفن مدل BMW50024-A1 است که از لحاظ شکل ظاهری و کیفیت بسیار متفاوت است، همکاران گارامی و مشتریان محترم میتوانند جهت شفارش این محصول  با  ما  در ارتباط باشند .
این محصول با بهترین کیفیت قطعات موجود در بازار ساخته شده و  طراحی آن به طور کامل توسط hik24 انجام شده است .


میکروفن هایک24-میکروفن برند hik24هایک24 این محصول را به مدت 2 سال گارانتی کرده است تا مصرف کنندگان عزیز و همکاران گرامی با خیال آسوده ازآن استفاده نمایند، ما کیفیت کارایی قیمت مناسب را سر لوحه کار خود قرار داده ایم .

میکروفن هایک24-میکروفن برند hik24دارای صدای شفاف به دلیل وجود 4 عدد فیلتر خازنی و یک خازن 1000 میکروفارادی جهت رگوله ولتاژ ورودی ، در میکروفن های مخصوص نصب به دی وی آر انجام روگولاسون ولتاژ ورودی بسیار اهمیت دارد زیرا در صورت صاف نبودن برق ورودی و وجود اوجاج در آن باعث افت کیفت صدای میکروفن میگردد .
پیشنهاد می شود برای کابل کشی میکروفن ها از کابل رشته ای مخصوص صوت استفاده گردد و استفاده از کابل rj 59 در برخی مواقع باعث ایجاد نویز در صدای خروجی خواهد شد .
انتخاب آداپتور مناسب برای میکروفن مهم است سعی شود از آداپتورهای با کیفیت مناسب جهت تغذیه میکروفن استفاده شود.
 

خدمات مرتبط