menuordersearch
hik24.ir

درباره ما ,

(3)
(1)
درباره ما
ما خانواده صمیمی هایک 24 پس از سالها کار و فعالیت در ضمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی در کشور با اجرای پرژهای بزرگ و کوچک و همچنین کسب تجربه هرچند کوچک ولی درحال رشد برآن شدایم که با ایجاد فروشگاه تخصصی در این زمینه بتوانیم خدمتی صادقانه و شفاف را به دوستان همراه خود داشته باشیم.

ما کاربران عزیز وب سایت هایک24 را عضو خانواده خود میدانیم و به وجودشان افتخار میکینم ،
هایک 24 هنوز در ابتدای راه است ولی درحال حرکت به جلو ...
صنعت دوربین مداربسته کمبودهای زیادی دارد حتی فروشگاه هایک 24 ! هدف اصلی ما شناسایی این کمبود ها و جبران آنهاست که این کار فقط با همایت اعضای صمیمی سایت امکان پذیر است.

درباره  برند هایک ویژن
کاربران عزیز هایک 24 میدانند که شرکت هایک ویژن با بیش از 8000 نیروی انسانی فعال شامل 2800 نفر در بخش تحقیق و توسعه، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های فعال بین المللی در این حوزه می‌باشد. این شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری و خلاقیت و همچنین خلق ارزش پایدار بوده است. تا کنون محصولات هایک ویژن در بیش از 100 کشور به فروش رسیده و این شرکت در اقصی نقاط جهان از جمله آمریکا، هلند، ایتالیا، روسیه، هنگ کنگ، دبی و... دارای دفاتر مستقیم فروش می‌باشد. محصولات این شرکت شامل طیف کامل و وسیعی از انواع دوربین‌های آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط تصاویر، ذخیره سازهای تحت شبکه و... می‌باشد.

محصولات :

و سایر راهکارهای خاص از جمله video wall، ذخیره سازهای تحت شبکه (NAS)، دوربین‌های پلاک خوان (LPR/ANPR)، دوربین fish eye و...
 

جوایز :

  • برنده جایزه ملی ZUBR روسیه در سال 2013
  • برنده جایزه طراحی محصول RED DOT در سال 2012
  • برنده جایزه بهترین دوربین IP در Secutech سال 2012
  • برنده جایزه “Golden Excellence Award” در CPSE سال 2011
  • برنده جایزه FSdays سال 2010
aparatfacebookgooglelinkedintwiter