menuordersearch
hik24.ir

نرم افزار مدیریت ویدئو ,

۱۳۹۶/۱/۳۰ چهارشنبه
(2)
(0)
نرم افزار مدیریت ویدئو
نرم افزار مدیریت ویدئو

یک پلت فرم نرم افزار مدیریت ویدئو کامل، هوشمند و آزاد برای برطرف ساختن تمامی نیازهای امنیتی شما

مناسب برای کاربرد های تخصصی:

  • دارای ماژول داد و ستد و ماژول کسب و کار هوشمند جهت فروشگاه های خرده فروشی
  • مجهز به ماژول تشخیص پلاک خودرو جهت استفاده در سیستم های حمل و نقل و پارکینگ ها
  • برخورداری از ماژول کنترل دسترسی، مناسب برای بکارگیری در مدیریت امکانات ساختمان

بررسی کلی

نرم افزار Hikvision iVMS-5200 Pro یک نرم افزار متمرکز ویدئویی است که امکان مدیریت تمامی زیر سیستم های امنیتی کسب و کار شما را در یک پلت فرم واحد، فراهم می آورد. مدیریت از طریق یک پلت فرم واحد، کنترل تمامی زیر سیستم های امنیتی مانند نظارت تصویری، کنترل دسترسی، شناسایی پلاک خودرو، کسب و کار هوشمند و دیوار ویدئویی (video wall) را در اختیار شما قرار می دهد.

این نرم افزار به صورت ماژول پذیر طراحی شده است و می تواند نیازهای تخصصی شما را برطرف سازد. شما می توانید اجزاء مورد نیاز خود را انتخاب کرده و تقاضای کاری خود را با آن برطرف کنید. این پلت فرم متمرکز، عملیات ها را ساده ساخته و بهره وری کاری شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، استفاده از یک پلت فرم یکپارچه، هزینه های کلی استفاده و نگهداری سیستم را نیز کاهش می دهد.

Hikvision iVMS-5200 Pro یک راهکار کامل، هوشمند و آزاد است که عناصر امنیتی کسب و کار شما را یکپارچه می کند.

کامل

تنوع نرم افزار شما به زمینه کاری شما وابسته است، بنابراین شرکت Hikvision پیوسته ماژول های تخصصی بیشتری را به iVMS-5200 Pro اضافه می کند تا کاربردهای تخصصی بیشتری را به این نرم افزار بیفزاید. حتی در صورتی که نیاز های کاری شما در گذر زمان تغییر کند؛ طراحی تخصصی و ماژول پذیر شما را قادر می سازد تا نرم افزار را با توجه به نیاز های خود تنظیم کنید.

هوشمند

نرم افزار Hikvision iVMS-5200 Pro از تمامی ویژگی های هوشمند هایک ویژن مانند جستجو و پخش هوشمند، شناسایی هوشمند و ضبط نسخه پشتیبان، همچنین برنامه های هوشمندی مانند شمارش افراد، نقشه گرمایشی و نقشه تعاملی پشتیبانی می کند.

آزاد

Hikvision iVMS-5200 Pro به عنوان یک پلت فرم آزاد (باز – Open) از دسترسی دوربین ها و انکدرهایی که دارای پروتکل ONVIF باشند، پشتیبانی می کند و تنها نیازمند سخت افزار استاندارد جهت نصب و استفاده می باشد.

 

Current verio :

|3.2.01

 

telegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر